O nás

Společnost založená v roce 1993 původně jako stavební firma se postupem doby stabilizovala na obchodní směr jako prodejna stavebních materiálů. Oba majitelé společnosti pánové Michal Hovorka a Ladislav Novotný dříve pracovali ve stavebním oboru a chtěli se osamostatnit. Když začali podnikat, byli ve firmě jako zaměstnanci sami dva, nyní má firma již deset pracovníků.

Ve společnosti disponují širokým a kompletním sortimentem. Vypočítávat lze od zdicích materiálů, střešních krytin, omítkových směsí, přes sádrokartonové systémy, komínové systémy, až po okna a dveře. Ve firmě vedou rovněž materiál pro obklady a dlažby. V poslední době se hodně požadují prvky zahradní architektury, ať už jsou to např. betonové dlažby, nebo okrasné systémy. Prodávají zde i nářadí pro řemeslníky a poptávka je taková, že se tento sortiment stává skoro dominantní položkou. Ke službám pro zákazníky patří i různá školení a semináře pro řemeslníky, zvláště pro sádrokartonáře a pokrývače. Jde o to, aby uživatelé dokázali zacházet správným způsobem s moderními materiály. Firma se může pochlubit vydlážděným objektem o rozloze 4 000 m2. Ten je zbavený prachu a to, společně s vybavením vysokozdvižnými vozíky, zvýšilo podstatně rychlost a kvalitu obsluhy. K prodeji se váže i možnost dopravy až na stavbu nebo určené místo, z vozového parku lze využít i vozidlo s hydraulickou rukou. Servis firma zabezpečuje podle individuálních přání zákazníka.

Působnost firmy je v souladu s podnikatelským záměrem, vyhovět především občanům Pardubicka a jeho okolí. Vedle velkých stavebních firem a řemeslníků ke kupujícím patří i veřejnost, zvláště majitelé domků, chalup a chat. Těm odborníci ve firmě pomohou spočítat i spotřebu materiálu, např. střešní krytiny podle rozměrů stavby.

K hlavním dodavatelům patří BEST, a. s., největší výrobce a dodavatel betonových stavebních a okrasných prvků pro komplexní pojetí venkovní a zahradní architektury v České republice. Na rozloze 150 m2 mají zákazníci možnost dlažbu, tj. její tvar, vzor, popřípadě barvu, vidět, a to i v mimopracovní době. Už příchozí schodiště je „lákadlem“ pro oči a reprezentuje prodávaný sortiment.

Dodavatelem dalšího důležitého materiálu, např. toho zdicího, je firma WIENERBERGER s mnoha druhy cihlářských výrobků. Dále jsou to firmy jako YTONG, známá převážně tvárnicemi, KM BETA výrobce betonové střešní krytiny, který v tomto roce přišel s novými druhy a barvami jednotlivých tašek, nebo z dalších výrobců a dodavatelů stavebních materiálů: BETA, PRESBETON, SCHIEDEL. Pro sádrokartonářský systém jsou dodavatelem firmy LAFARGE a KNAUF.

V roce 2004 společnost spoluzaložila společnost SPONA CZ, ve které není ani tak důraz na lacinost služeb, ale preferují se služby prvotřídní, které je smluvní strana povinna zabezpečit. Majitelé jsou přesvědčeni o kvalitě zboží, které prodávají. Do povědomí veřejnosti a jiných firem se snaží dostat i každoroční účastí na stavebním veletrhu ve Výstavním centru Ideon Pardubicích. A na závěr krédo obou majitelů: „Ať se lidé přijdou podívat do naší firmy a zjistí, že všechno, co říkáme, také platí.“


Email Poslat na email     Tisknout Tisknout